49. Aukcja Dzieł Sztuki

14 października (wtorek) 2025 - godz. 18.00

pon.-pt.: godz. 9.00-17.00

Obiekty w katalogu 49. Aukcji Dzieł Sztuki nie posiadają cen rezerwowych.

JONIAK Juliusz

JONIAK Juliusz
LOT 105
ID: 049105

JONIAK Juliusz BIOGRAFIA

Tytuł:Pinie w Cadaqués
Technika:olej, płótno
Wymiary:75,5 x 92 cm
88 x 105 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany p.d.: "Joniak 2000"
Opisany na odwrocie: "JULIUSZ JONIAK | Pinie w Cadaques’2000 | 75 x 92 | 2000"
Na odwrocie metka Towarzystwa Przyjaciół Sztuk Pięknych w Krakowie oraz dedykacja autorska z 2002 roku.
Cena wywoławcza:11000 zł
Cena uzyskana:11000 zł