49. Aukcja Dzieł Sztuki

14 października (wtorek) 2025 - godz. 18.00

pon.-pt.: godz. 9.00-17.00

Obiekty w katalogu 49. Aukcji Dzieł Sztuki nie posiadają cen rezerwowych.

SŁABIAK Juliusz

SŁABIAK Juliusz
LOT 49
ID: 049049

SŁABIAK Juliusz BIOGRAFIA

Tytuł:Kraków - widok na ulicę Floriańską
Technika:olej, tektura
Wymiary:34 x 49 cm
49 x 63 cm (z oprawą)
Sygnowany l.d.: "Juliusz Słabiak"
Widoczne przetarcia malatury.
Cena wywoławcza:1600 zł
Cena uzyskana:1600 zł