49. Aukcja Dzieł Sztuki
Obiekty w katalogu 49. Aukcji Dzieł Sztuki nie posiadają cen rezerwowych.
SŁABIAK Juliusz
LOT 49 | ID: 049049 |
SŁABIAK Juliusz BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Kraków - widok na ulicę Floriańską |
| Technika: | olej, tektura |
| Wymiary: | 34 x 49 cm 49 x 63 cm (z oprawą) |
| Sygnowany l.d.: "Juliusz Słabiak" Widoczne przetarcia malatury. | |
| Cena wywoławcza: | 1600 zł |
| Cena uzyskana: | 1600 zł |