49. Aukcja Dzieł Sztuki

14 października (wtorek) 2025 - godz. 18.00

pon.-pt.: godz. 9.00-17.00

Obiekty w katalogu 49. Aukcji Dzieł Sztuki nie posiadają cen rezerwowych.

NIKIFOR Krynicki

NIKIFOR Krynicki
LOT 80
ID: 049080

NIKIFOR Krynicki BIOGRAFIA

Tytuł:Krynica - willa
Technika:akwarela, gwasz, papier
Wymiary:14,5 x 14,5 cm
16,8 x 17,5 cm (z autorskim passe-partout)
37 x 37 cm (z oprawą)
Opisany śr.d.: "KRYINCAWILLAJARY[nieczytelne]NCMKA"
Widoczne pojedyncze ubytki malatury i zagięcia papieru oraz niewielkie przetarganie śr.g.
Cena wywoławcza:5500 zł
Cena uzyskana:8000 zł