49. Aukcja Dzieł Sztuki
Obiekty w katalogu 49. Aukcji Dzieł Sztuki nie posiadają cen rezerwowych.
NIKIFOR Krynicki
LOT 80 | ID: 049080 |
NIKIFOR Krynicki BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Krynica - willa |
| Technika: | akwarela, gwasz, papier |
| Wymiary: | 14,5 x 14,5 cm 16,8 x 17,5 cm (z autorskim passe-partout) 37 x 37 cm (z oprawą) |
| Opisany śr.d.: "KRYINCAWILLAJARY[nieczytelne]NCMKA" Widoczne pojedyncze ubytki malatury i zagięcia papieru oraz niewielkie przetarganie śr.g. | |
| Cena wywoławcza: | 5500 zł |
| Cena uzyskana: | 8000 zł |