49. Aukcja Dzieł Sztuki
Obiekty w katalogu 49. Aukcji Dzieł Sztuki nie posiadają cen rezerwowych.
MALCZEWSKI Rafał
LOT 42 | ID: 049042 |
MALCZEWSKI Rafał BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Pejzaż z Florydy (1958) |
| Technika: | akwarela, papier |
| Wymiary: | 53,5 x 37 cm (w świetle passe-partout) 75 x 57 cm (z oprawą) |
| Sygnowany l.d.: "Rafał Malczewski" Opisany l.d.: "15 maj 1958. Key West. Zosi." | |
| Cena wywoławcza: | 8000 zł |
| Cena uzyskana: | 10000 zł |