49. Aukcja Dzieł Sztuki
Obiekty w katalogu 49. Aukcji Dzieł Sztuki nie posiadają cen rezerwowych.
BRATKOWSKI Roman
LOT 41 | ID: 049041 |
BRATKOWSKI Roman BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Zachód słońca w Wenecji (1942) |
| Technika: | olej, płótno |
| Wymiary: | 69,5 x 100 cm 78 x 108,5 cm (z oprawą) |
| Sygnowany p.d.: "R. Bratkowski" Datowany p.d.: "1942" Widoczne zabrudzenie malatury. PRACA NIEDOSTĘPNA | |