49. Aukcja Dzieł Sztuki

14 października (wtorek) 2025 - godz. 18.00

pon.-pt.: godz. 9.00-17.00

Obiekty w katalogu 49. Aukcji Dzieł Sztuki nie posiadają cen rezerwowych.

BRATKOWSKI Roman

BRATKOWSKI Roman
LOT 41
ID: 049041

BRATKOWSKI Roman BIOGRAFIA

Tytuł:Zachód słońca w Wenecji (1942)
Technika:olej, płótno
Wymiary:69,5 x 100 cm
78 x 108,5 cm (z oprawą)
Sygnowany p.d.: "R. Bratkowski"
Datowany p.d.: "1942"
Widoczne zabrudzenie malatury.