49. Aukcja Dzieł Sztuki
Obiekty w katalogu 49. Aukcji Dzieł Sztuki nie posiadają cen rezerwowych.
JANOWSKI Stanisław
LOT 65 | ID: 049065 |
JANOWSKI Stanisław BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Przełom Dunajca |
| Technika: | akwarela, papier naklejony na tekturę |
| Wymiary: | 32 x 47 cm 38 x 53 cm (z oprawą) |
| Sygnowany l.d.: "St Janowski" | |
| Cena wywoławcza: | 1800 zł |
| Cena uzyskana: | 2800 zł |