49. Aukcja Dzieł Sztuki

14 października (wtorek) 2025 - godz. 18.00

pon.-pt.: godz. 9.00-17.00

Obiekty w katalogu 49. Aukcji Dzieł Sztuki nie posiadają cen rezerwowych.

JANOWSKI Stanisław

JANOWSKI Stanisław
LOT 65
ID: 049065

JANOWSKI Stanisław BIOGRAFIA

Tytuł:Przełom Dunajca
Technika:akwarela, papier naklejony na tekturę
Wymiary:32 x 47 cm
38 x 53 cm (z oprawą)
Sygnowany l.d.: "St Janowski"
Cena wywoławcza:1800 zł
Cena uzyskana:2800 zł