49. Aukcja Dzieł Sztuki

14 października (wtorek) 2025 - godz. 18.00

pon.-pt.: godz. 9.00-17.00

Obiekty w katalogu 49. Aukcji Dzieł Sztuki nie posiadają cen rezerwowych.

STUDENCKI Stanisław

STUDENCKI Stanisław
LOT 28
ID: 049028

STUDENCKI Stanisław BIOGRAFIA

Tytuł:Armia Napoleona w odwrocie spod Moskwy (1928)
Technika:olej, tektura
Wymiary:48 x 49,5 cm
56 x 57 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany l.d.: "St. Studencki 1928"
Cena wywoławcza:6000 zł
Cena uzyskana:7000 zł