49. Aukcja Dzieł Sztuki

14 października (wtorek) 2025 - godz. 18.00

pon.-pt.: godz. 9.00-17.00

Obiekty w katalogu 49. Aukcji Dzieł Sztuki nie posiadają cen rezerwowych.

STAŃKO Leszek

STAŃKO Leszek
LOT 62
ID: 049062

STAŃKO Leszek BIO

Tytuł:Zima w Tatrach - widok na Giewont
Technika:olej, płótno
Wymiary:50 x 70 cm
68 x 88 cm (z oprawą)
Sygnowany p.d.: "LESZEK STAŃKO"
Cena wywoławcza:3800 zł
Cena uzyskana:3800 zł