49. Aukcja Dzieł Sztuki
Obiekty w katalogu 49. Aukcji Dzieł Sztuki nie posiadają cen rezerwowych.
STAŃKO Leszek
LOT 62 | ID: 049062 |
STAŃKO Leszek BIO | |
| Tytuł: | Zima w Tatrach - widok na Giewont |
| Technika: | olej, płótno |
| Wymiary: | 50 x 70 cm 68 x 88 cm (z oprawą) |
| Sygnowany p.d.: "LESZEK STAŃKO" | |
| Cena wywoławcza: | 3800 zł |
| Cena uzyskana: | 3800 zł |