49. Aukcja Dzieł Sztuki
Obiekty w katalogu 49. Aukcji Dzieł Sztuki nie posiadają cen rezerwowych.
STAŃKO Leszek
LOT 61 | ID: 049061 |
STAŃKO Leszek BIO | |
| Tytuł: | Morskie Oko (1999) |
| Technika: | olej, tektura |
| Wymiary: | 23,5 x 33,5 cm (w świetle passe-partout) 42,5 x 52,5 cm (z oprawą) |
| Sygnowany i datowany l.d.: "LESZEK STAŃKO | 1999 R." Opisany l.d.: "MORSKIE OKO" | |
| Cena wywoławcza: | 3200 zł |
| Cena uzyskana: | 4200 zł |