49. Aukcja Dzieł Sztuki
Obiekty w katalogu 49. Aukcji Dzieł Sztuki nie posiadają cen rezerwowych.
LOT 86 | ID: 049086 |
ZIN Wiktor BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Kapliczka w letnim pejzażu (1981) |
| Technika: | pastel, papier |
| Wymiary: | 65 x 45 cm (w świetle passe-partout) 95 x 72,5 cm (z oprawą) |
| Sygnowany i datowany p.d.: "Wiktor Zin | 81" | |
| Cena wywoławcza: | 12000 zł |
| Cena uzyskana: | 12000 zł |