49. Aukcja Dzieł Sztuki
Obiekty w katalogu 49. Aukcji Dzieł Sztuki nie posiadają cen rezerwowych.
LOT 88 | ID: 049088 |
ZIN Wiktor BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Fantastyczne owoce (1983) |
| Technika: | gwasz, papier |
| Wymiary: | 38,3 x 26 cm (w świetle passe-partout) 65 x 51 cm (z oprawą) |
| Sygnowany i datowany p.d.: "Wiktor Zin | 83" Opisany śr.d.: "Fantastyczne owoce" L.d. dedykacja autorska. Widoczne uszkodzenie ramy - ubytek w dolnej części. | |
| Cena wywoławcza: | 3400 zł |
| Cena uzyskana: | 4200 zł |