49. Aukcja Dzieł Sztuki

14 października (wtorek) 2025 - godz. 18.00

pon.-pt.: godz. 9.00-17.00

Obiekty w katalogu 49. Aukcji Dzieł Sztuki nie posiadają cen rezerwowych.

LOT 91
ID: 049091

ZIN Wiktor BIOGRAFIA

Tytuł:Pod lasem
Technika:pastel, papier
Wymiary:49 x 69,5 cm (w świetle passe-partout)
69,5 x 89,5 cm (z oprawa)
Sygnowany p.d.: "Wiktor Zin"