49. Aukcja Dzieł Sztuki
Obiekty w katalogu 49. Aukcji Dzieł Sztuki nie posiadają cen rezerwowych.
LOT 91 | ID: 049091 |
ZIN Wiktor BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Pod lasem |
| Technika: | pastel, papier |
| Wymiary: | 49 x 69,5 cm (w świetle passe-partout) 69,5 x 89,5 cm (z oprawa) |
| Sygnowany p.d.: "Wiktor Zin" PRACA NIEDOSTĘPNA | |