49. Aukcja Dzieł Sztuki

14 października (wtorek) 2025 - godz. 18.00

pon.-pt.: godz. 9.00-17.00

Obiekty w katalogu 49. Aukcji Dzieł Sztuki nie posiadają cen rezerwowych.

WODZINOWSKI Wincenty

WODZINOWSKI Wincenty
LOT 22
ID: 049022

WODZINOWSKI Wincenty BIOGRAFIA

Tytuł:Para na tle pejzażu
Technika:olej, tektura
Wymiary:49,5 x 69 cm
67 x 87 cm (z oprawą)
Sygnowany l.d.: "W. Wodzinowski"
Cena wywoławcza:5500 zł
Cena uzyskana:6000 zł