49. Aukcja Dzieł Sztuki
Obiekty w katalogu 49. Aukcji Dzieł Sztuki nie posiadają cen rezerwowych.
WODZINOWSKI Wincenty
LOT 22 | ID: 049022 |
WODZINOWSKI Wincenty BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Para na tle pejzażu |
| Technika: | olej, tektura |
| Wymiary: | 49,5 x 69 cm 67 x 87 cm (z oprawą) |
| Sygnowany l.d.: "W. Wodzinowski" | |
| Cena wywoławcza: | 5500 zł |
| Cena uzyskana: | 6000 zł |