49. Aukcja Dzieł Sztuki
Obiekty w katalogu 49. Aukcji Dzieł Sztuki nie posiadają cen rezerwowych.
BOROWICKI Władysław
LOT 69 | ID: 049069 |
BOROWICKI Władysław BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Konie przy brzegu |
| Technika: | olej, tektura |
| Wymiary: | 66 x 96,5 cm 87 x 116,5 cm (z oprawą) |
| Sygnowany p.d.: "W. Borowicki" PRACA NIEDOSTĘPNA | |