49. Aukcja Dzieł Sztuki

14 października (wtorek) 2025 - godz. 18.00

pon.-pt.: godz. 9.00-17.00

Obiekty w katalogu 49. Aukcji Dzieł Sztuki nie posiadają cen rezerwowych.

BETLEY Wojciech

BETLEY Wojciech
LOT 51
ID: 049051

BETLEY Wojciech BIOGRAFIA

Tytuł:Ślub krakowiaków
Technika:olej, tektura
Wymiary:50 x 69,5 cm
64,5 x 83 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany p.d.: "WOJCIECH | BETLEY | 191[?]"
Cena wywoławcza:4400 zł
Cena uzyskana:5500 zł