49. Aukcja Dzieł Sztuki
Obiekty w katalogu 49. Aukcji Dzieł Sztuki nie posiadają cen rezerwowych.
BETLEY Wojciech
LOT 51 | ID: 049051 |
BETLEY Wojciech BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Ślub krakowiaków |
| Technika: | olej, tektura |
| Wymiary: | 50 x 69,5 cm 64,5 x 83 cm (z oprawą) |
| Sygnowany i datowany p.d.: "WOJCIECH | BETLEY | 191[?]" | |
| Cena wywoławcza: | 4400 zł |
| Cena uzyskana: | 5500 zł |