49. Aukcja Dzieł Sztuki
Obiekty w katalogu 49. Aukcji Dzieł Sztuki nie posiadają cen rezerwowych.
KOSSAK Wojciech
LOT 1 | ID: 049001 |
KOSSAK Wojciech BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Ułan z koniem (1939) |
| Technika: | olej, płótno |
| Wymiary: | 60 x 50 cm 84 x 73 cm (z oprawą) |
| Sygnowany i datowany l.d.: "Wojciech Kossak | 1939" Na odwrocie pieczęć lakowa z herbem rodu Kossaków. PRACA NIEDOSTĘPNA | |