49. Aukcja Dzieł Sztuki

14 października (wtorek) 2025 - godz. 18.00

pon.-pt.: godz. 9.00-17.00

Obiekty w katalogu 49. Aukcji Dzieł Sztuki nie posiadają cen rezerwowych.

KOSSAK Wojciech

KOSSAK Wojciech
LOT 1
ID: 049001

KOSSAK Wojciech BIOGRAFIA

Tytuł:Ułan z koniem (1939)
Technika:olej, płótno
Wymiary:60 x 50 cm
84 x 73 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany l.d.: "Wojciech Kossak | 1939"
Na odwrocie pieczęć lakowa z herbem rodu Kossaków.