49. Aukcja Dzieł Sztuki
Obiekty w katalogu 49. Aukcji Dzieł Sztuki nie posiadają cen rezerwowych.
KOSSAK Wojciech
LOT 2 | ID: 049002 |
KOSSAK Wojciech BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | W arabskim mieście - pędzący koń (1936) |
| Technika: | olej, tektura |
| Wymiary: | 50 x 59 cm 68 x 82 cm (z oprawą) |
| Sygnowany i datowany p.d.: "Wojciech Kossak | 1936" Na odwrocie pieczęć lakowa z herbem rodu Kossaków. PRACA NIEDOSTĘPNA | |