49. Aukcja Dzieł Sztuki

14 października (wtorek) 2025 - godz. 18.00

pon.-pt.: godz. 9.00-17.00

Obiekty w katalogu 49. Aukcji Dzieł Sztuki nie posiadają cen rezerwowych.

KOSSAK Wojciech

KOSSAK Wojciech
LOT 2
ID: 049002

KOSSAK Wojciech BIOGRAFIA

Tytuł:W arabskim mieście - pędzący koń (1936)
Technika:olej, tektura
Wymiary:50 x 59 cm
68 x 82 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany p.d.: "Wojciech Kossak | 1936"
Na odwrocie pieczęć lakowa z herbem rodu Kossaków.