49. Aukcja Dzieł Sztuki

14 października (wtorek) 2025 - godz. 18.00

pon.-pt.: godz. 9.00-17.00

Obiekty w katalogu 49. Aukcji Dzieł Sztuki nie posiadają cen rezerwowych.

WEISS Wojciech

WEISS Wojciech
LOT 35
ID: 049035

WEISS Wojciech BIOGRAFIA

Tytuł:Astry - bukiet na parapecie
Technika:olej, płótno
Wymiary:39,7 x 34,5 cm
52 x 46,5 cm (z oprawą)
Sygnowany l.d.: "WW"
Na blejtramie pieczątki Fabryki farb i przyborów malarskich Iskra & Karmański.