49. Aukcja Dzieł Sztuki
Obiekty w katalogu 49. Aukcji Dzieł Sztuki nie posiadają cen rezerwowych.
WEISS Wojciech
LOT 35 | ID: 049035 |
WEISS Wojciech BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Astry - bukiet na parapecie |
| Technika: | olej, płótno |
| Wymiary: | 39,7 x 34,5 cm 52 x 46,5 cm (z oprawą) |
| Sygnowany l.d.: "WW" Na blejtramie pieczątki Fabryki farb i przyborów malarskich Iskra & Karmański. PRACA NIEDOSTĘPNA | |