49. Aukcja Dzieł Sztuki

14 października (wtorek) 2025 - godz. 18.00

pon.-pt.: godz. 9.00-17.00

Obiekty w katalogu 49. Aukcji Dzieł Sztuki nie posiadają cen rezerwowych.

PRZEBINDOWSKI Zdzisław

PRZEBINDOWSKI Zdzisław
LOT 73
ID: 049073

PRZEBINDOWSKI Zdzisław BIOGRAFIA

Tytuł:Bukiet kwiatów
Technika:olej, tektura
Wymiary:65 x 50 cm
78,5 x 64 cm (z oprawą)
Sygnowany l.d.: "Z. Przebindowski"