50. Aukcja Dzieł Sztuki
Obiekty w katalogu 50. Aukcji Dzieł Sztuki nie posiadają cen rezerwowych.
KARPIŃSKI Alfons
LOT 27 | ID: 050027 |
KARPIŃSKI Alfons BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Róże żółte |
| Technika: | olej, tektura |
| Wymiary: | 34,5 x 49 cm 49,5 x 64 cm (z oprawą) |
| Sygnowany p.śr.: "a. Karpiński." Opisany na odwrocie: "Róże żółte | mal. a. Karpiński | Kraków [nieczytelne]" | |
| Cena wywoławcza: | 9000 zł |
| Cena uzyskana: | 11000 zł |