KARPIŃSKI Alfons

KARPIŃSKI Alfons
LOT 28
ID: 025028

KARPIŃSKI Alfons BIOGRAFIA

Tytuł:Martwa natura z żółtymi różami
Technika:olej, tektura
Wymiary:50,2 x 69,4 cm
58 x 77,7 cm (z oprawą)
Sygnowany p.śr.: "a. Karpiński."