KARPIŃSKI Alfons
LOT 28 | ID: 025028 |
KARPIŃSKI Alfons BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Martwa natura z żółtymi różami |
| Technika: | olej, tektura |
| Wymiary: | 50,2 x 69,4 cm 58 x 77,7 cm (z oprawą) |
| Sygnowany p.śr.: "a. Karpiński." | |
- [2026-01-09] Podsumowanie działalności KDA w 2025 roku
- [2026-01-02] Przyjmujemy obiekty na najbliższe aukcje dzieł sztuki
- [2026-01-02] Spotkanie w biurze KDA w Warszawie - 15 I 2026
- [2025-11-20] 50. Aukcja Dzieł Sztuki (16 XII 2025) - wyniki
ul. Starowiślna 14, Kraków
Pn. - Pt. 9:00 - 17:00 |
Biuro KDA w Warszawie |