RYCHTER-JANOWSKA Bronisława

RYCHTER-JANOWSKA Bronisława
LOT 19
ID: 050019

RYCHTER-JANOWSKA Bronisława BIOGRAFIA

Tytuł:Wnętrze dworku - salon
Technika:olej, tektura
Wymiary:24,5 x 34,3 cm
38 x 48 cm (z oprawą)
Sygnowany l.d.: "B. RYCHTER-JANOWSKA."