RYCHTER-JANOWSKA Bronisława

RYCHTER-JANOWSKA Bronisława
LOT 21
ID: 050021

RYCHTER-JANOWSKA Bronisława BIOGRAFIA

Tytuł:Ruiny zamku w Czorsztynie (1939)
Technika:olej, tektura
Wymiary:24 x 34 cm
28,5 x 39 cm (z oprawą)
Sygnowany i opisany l.d.: "B. RYCHTER-JANOWSKA. | CZORSZTYN.1939."
Opisany na odwrocie: "Ruiny Zamku w Czorsztynie | BronisRychterJanowska"