50. Aukcja Dzieł Sztuki
Obiekty w katalogu 50. Aukcji Dzieł Sztuki nie posiadają cen rezerwowych.
WASILEWSKI Czesław (Zygmuntowicz)
LOT 53 | ID: 050053 |
WASILEWSKI Czesław (Zygmuntowicz) BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | W miasteczku |
| Technika: | olej, płótno naklejone na tekturę |
| Wymiary: | 33 x 43,5 cm 44,5 x 55,5 cm (z oprawą) |
| Sygnowany p.d.: "Zygmuntowicz" | |
| Cena wywoławcza: | 6000 zł |
| Cena uzyskana: | 14000 zł |