PIELUCHA Daniel

PIELUCHA Daniel
LOT 98
ID: 050098

PIELUCHA Daniel BIOGRAFIA

Tytuł:Tryptyk - Pod mostem w Kamionie
Technika:olej, płótno
Wymiary:40,5 x 50,5 cm (każdy)
50 x 60,5 cm (z oprawą - każdy)
Sygnowany p.d.: "DPielucha" (każdy)
Obrazy opisane na odwrocie:
1. "DANIEL PIELUCHA | TRYPTYK I Pod mostem w Kamionie | olej płótno"; "DPielucha"
2. "DANIEL PIELUCHA | TRYPTYK II Pod mostem w Kamionie | olej płótno"; "DPielucha"
3. "DANIEL PIELUCHA | TRYPTYK III Pod mostem w Kamionie | olej płótno"; "DPielucha"