PIELUCHA Daniel

PIELUCHA Daniel
LOT 97
ID: 050097

PIELUCHA Daniel BIOGRAFIA

Tytuł:Kąpiące się
Technika:olej, płótno
Wymiary:100 x 130 cm
118 x 148 cm (z oprawą)
Sygnowany p.d.: "DPielucha"
Opisany na odwrocie: "DPielucha"