50. Aukcja Dzieł Sztuki

16 grudnia (wtorek) 2025 - godz. 18.00

pon.-pt.: godz. 9.00-17.00

Obiekty w katalogu 50. Aukcji Dzieł Sztuki nie posiadają cen rezerwowych.

ERB Erno

ERB Erno
LOT 52
ID: 050052

ERB Erno BIOGRAFIA

Tytuł:Na targu - przekupki przy straganach
Technika:olej, tektura
Wymiary:25 x 35 cm
35,5 x 45,5 cm (z oprawą)
Sygnowany p.d.: "E Erb"
Cena wywoławcza:6000 zł
Cena uzyskana:7500 zł