50. Aukcja Dzieł Sztuki
Obiekty w katalogu 50. Aukcji Dzieł Sztuki nie posiadają cen rezerwowych.
ERB Erno
LOT 52 | ID: 050052 |
ERB Erno BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Na targu - przekupki przy straganach |
| Technika: | olej, tektura |
| Wymiary: | 25 x 35 cm 35,5 x 45,5 cm (z oprawą) |
| Sygnowany p.d.: "E Erb" | |
| Cena wywoławcza: | 6000 zł |
| Cena uzyskana: | 7500 zł |