PAUTSCH Fryderyk

PAUTSCH Fryderyk
LOT 35
ID: 050035

PAUTSCH Fryderyk BIOGRAFIA

Tytuł:Huculi
Technika:olej, płótno naklejone na tekturę
Wymiary:34,4 x 49,2 cm
49 x 63,5 cm (z oprawą)
Sygnowany ołówkiem l.d.: "FPautsch"
Na odwrocie dwa stemple krakowskiego Salonu Artystów Malarzy Polskich: jeden z opisem obrazu, drugi z potwierdzeniem autentyczności: "Gwarancja autentyczności | Salon Artystów Malarzy Polskich | Kraków, Urzędnicza 43."