50. Aukcja Dzieł Sztuki

16 grudnia (wtorek) 2025 - godz. 18.00

pon.-pt.: godz. 9.00-17.00

Obiekty w katalogu 50. Aukcji Dzieł Sztuki nie posiadają cen rezerwowych.

LOT 24
ID: 050024

Tytuł:Wizja św. Huberta (1949)
Technika:olej, tektura
Wymiary:50,5 x 70 cm
63,5 x 83 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany l.d.: "Jerzy Kossak | 1949"
Cena wywoławcza:16000 zł
Cena uzyskana:35000 zł