50. Aukcja Dzieł Sztuki

16 grudnia (wtorek) 2025 - godz. 18.00

pon.-pt.: godz. 9.00-17.00

Obiekty w katalogu 50. Aukcji Dzieł Sztuki nie posiadają cen rezerwowych.

LOT 4
ID: 050004

Tytuł:Ułan i dziewczyna (1939)
Technika:olej, tektura
Wymiary:31,8 x 39,7 cm
37 x 45 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany l.d.: "Jerzy Kossak | 1939"
Cena wywoławcza:13000 zł
Cena uzyskana:16000 zł