50. Aukcja Dzieł Sztuki
Obiekty w katalogu 50. Aukcji Dzieł Sztuki nie posiadają cen rezerwowych.
LOT 25 | ID: 050025 |
KOSSAK Jerzy BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Ułan i dziewczyna - spotkanie przy drodze (1944) |
| Technika: | olej, tektura |
| Wymiary: | 34,7 x 49,9 cm 48,8 x 63,6 cm (z oprawą) |
| Sygnowany i datowany l.d.: "Jerzy Kossak | 1944" Na odwrocie pieczątka Jerzego Kossaka z herbem rodu Kossaków oraz pieczątka artysty z potwierdzeniem autentyczności obrazu. | |
| Cena wywoławcza: | 13000 zł |
| Cena uzyskana: | 16000 zł |