50. Aukcja Dzieł Sztuki
Obiekty w katalogu 50. Aukcji Dzieł Sztuki nie posiadają cen rezerwowych.
LOT 6 | ID: 050006 |
KOSSAK Jerzy BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Ułan na patrolu (1927) |
| Technika: | olej, tektura |
| Wymiary: | 31,5 x 19 cm 48 x 35 cm (z oprawą) |
| Sygnowany i datowany p.d.: "Jerzy Kossak | 27" Widoczne zabrudzenie malatury. | |
| Cena wywoławcza: | 7000 zł |
| Cena uzyskana: | 11000 zł |