50. Aukcja Dzieł Sztuki
Obiekty w katalogu 50. Aukcji Dzieł Sztuki nie posiadają cen rezerwowych.
LOT 3 | ID: 050003 |
KOSSAK Jerzy BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Ułan z dziewczyną - zaloty |
| Technika: | olej, płótno |
| Wymiary: | 60 x 80 cm 78 x 97 cm (z oprawą) |
| Sygnowany l.d.: "Jerzy Kossak" Na odwrocie pieczątka Jerzego Kossaka z herbem rodu Kossaków oraz pieczątka artysty z potwierdzeniem autentyczności obrazu. | |
| Cena wywoławcza: | 22000 zł |
| Cena uzyskana: | 32000 zł |