50. Aukcja Dzieł Sztuki

16 grudnia (wtorek) 2025 - godz. 18.00

pon.-pt.: godz. 9.00-17.00

Obiekty w katalogu 50. Aukcji Dzieł Sztuki nie posiadają cen rezerwowych.

LOT 3
ID: 050003

Tytuł:Ułan z dziewczyną - zaloty
Technika:olej, płótno
Wymiary:60 x 80 cm
78 x 97 cm (z oprawą)
Sygnowany l.d.: "Jerzy Kossak"
Cena wywoławcza:22000 zł
Cena uzyskana:32000 zł