50. Aukcja Dzieł Sztuki
Obiekty w katalogu 50. Aukcji Dzieł Sztuki nie posiadają cen rezerwowych.
JONIAK Juliusz
LOT 87 | ID: 050087 |
JONIAK Juliusz BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Peniscola (2006) |
| Technika: | olej, płótno |
| Wymiary: | 70 x 80 cm 82 x 92,5 cm (z oprawą) |
| Sygnowany i datowany p.d.: "Joniak’06." Opisany na odwrocie: "JULIUSZ JONIAK | PENISCOLA’06 | 70 x 80 | 2006" | |
| Cena wywoławcza: | 10000 zł |
| Cena uzyskana: | 11000 zł |