SICHULSKI Kazimierz
LOT 34 | ID: 050034 |
SICHULSKI Kazimierz BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Krajobraz wsi (1913) |
| Technika: | olej, tektura |
| Wymiary: | 49 x 67,7 cm 63,3 x 82,4 cm (z oprawą) |
| Sygnowany i datowany l.d.: "SK - | 913" Sygnowany i datowany ołówkiem na odwrocie : "Sich 913" | |
- [2026-01-09] Podsumowanie działalności KDA w 2025 roku
- [2026-01-02] Przyjmujemy obiekty na najbliższe aukcje dzieł sztuki
- [2026-01-02] Spotkanie w biurze KDA w Warszawie - 15 I 2026
- [2025-11-20] 50. Aukcja Dzieł Sztuki (16 XII 2025) - wyniki
ul. Starowiślna 14, Kraków
Pn. - Pt. 9:00 - 17:00 |
Biuro KDA w Warszawie |