SICHULSKI Kazimierz

SICHULSKI Kazimierz
LOT 34
ID: 050034

SICHULSKI Kazimierz BIOGRAFIA

Tytuł:Krajobraz wsi (1913)
Technika:olej, tektura
Wymiary:49 x 67,7 cm
63,3 x 82,4 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany l.d.: "SK - | 913"
Sygnowany i datowany ołówkiem na odwrocie : "Sich 913"