50. Aukcja Dzieł Sztuki
Obiekty w katalogu 50. Aukcji Dzieł Sztuki nie posiadają cen rezerwowych.
KLIMEK Ludwik
LOT 86 | ID: 050086 |
KLIMEK Ludwik BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Martwa natura z młynkiem |
| Technika: | olej, płótno |
| Wymiary: | 46 x 55 cm 58 x 67 cm (z oprawą) |
| Sygnowany p.d.: "KLIMEK" | |
| Cena wywoławcza: | 3000 zł |
| Cena uzyskana: | 4200 zł |