KLIMEK Ludwik

KLIMEK Ludwik
LOT 85
ID: 050085

KLIMEK Ludwik BIOGRAFIA

Tytuł:Bitwa Amazonek (1973)
Technika:olej, płótno
Wymiary:90 x 117 cm
107 x 134 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany p.d.: "KLIMEK | 73"
Opisany na blejtramie: "Combat des Amazones"; "L. KLIMEK"