50. Aukcja Dzieł Sztuki
Obiekty w katalogu 50. Aukcji Dzieł Sztuki nie posiadają cen rezerwowych.
GAŁEK Stanisław
LOT 48 | ID: 050048 |
GAŁEK Stanisław BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Widok na Giewont |
| Technika: | olej, płótno dublowane |
| Wymiary: | 27,6 x 37,7 cm 47,5 x 57,5 cm (z oprawą) |
| Sygnowany p.d.: "ST. GAŁEK" | |
| Cena wywoławcza: | 8000 zł |
| Cena uzyskana: | 13000 zł |