50. Aukcja Dzieł Sztuki

16 grudnia (wtorek) 2025 - godz. 18.00

pon.-pt.: godz. 9.00-17.00

Obiekty w katalogu 50. Aukcji Dzieł Sztuki nie posiadają cen rezerwowych.

GAŁEK Stanisław

GAŁEK Stanisław
LOT 48
ID: 050048

GAŁEK Stanisław BIOGRAFIA

Tytuł:Widok na Giewont
Technika:olej, płótno dublowane
Wymiary:27,6 x 37,7 cm
47,5 x 57,5 cm (z oprawą)
Sygnowany p.d.: "ST. GAŁEK"
Cena wywoławcza:8000 zł
Cena uzyskana:13000 zł