50. Aukcja Dzieł Sztuki
Obiekty w katalogu 50. Aukcji Dzieł Sztuki nie posiadają cen rezerwowych.
GAŁEK Stanisław
LOT 49 | ID: 050049 |
GAŁEK Stanisław BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Panorama Tatr |
| Technika: | olej, tektura |
| Wymiary: | 34,5 x 49,5 cm 47,7 x 63 cm (z oprawą) |
| Sygnowany p.d.: "ST. GAŁEK" Opisany na odwrocie: "73. | St. Gałek" | |
| Cena wywoławcza: | 8000 zł |
| Cena uzyskana: | 11000 zł |