RODZIŃSKI Stanisław

RODZIŃSKI Stanisław
LOT 84
ID: 050084

RODZIŃSKI Stanisław BIOGRAFIA

Tytuł:Szkicownik artysty - zeszyt O (1963)
Technika:technika mieszana, papier
Wymiary:29,5 x 20,5 x 0,8 cm
Sygnowany i opisany na okładce: "LODZIŃSKI | STANISLAWŁ | ULODZONY | NIE WIEDZIEĆ | GDZIE I KIEDY"
Szkicownik Stanisława Rodzińskiego, zeszyt z pięćdziesięcioma, jedno- i dwustronnymi kartami zawierającymi notatki, rysunki oraz szkice w różnych technikach (np. ołówek, kredka, akwarela, gwasz) o szerokiej tematyce (m.in. martwe natury, portrety, akty, pejzaże) oraz dwoma pustymi kartami.