50. Aukcja Dzieł Sztuki
Obiekty w katalogu 50. Aukcji Dzieł Sztuki nie posiadają cen rezerwowych.
RODZIŃSKI Stanisław
LOT 83 | ID: 050083 |
RODZIŃSKI Stanisław BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Maria Magdalena pod krzyżem (2007) |
| Technika: | gwasz, papier |
| Wymiary: | 55,6 x 42 cm |
| Sygnowany i datowany l.d.: "St. Rodziński 2007" Opisany na odwrocie: "Stanisław Rodziński | Maria | Magdalena | 2007" Lokalnie widoczne spękania malatury. | |
| Cena wywoławcza: | 3000 zł |
| Cena uzyskana: | 3400 zł |