50. Aukcja Dzieł Sztuki

16 grudnia (wtorek) 2025 - godz. 18.00

pon.-pt.: godz. 9.00-17.00

Obiekty w katalogu 50. Aukcji Dzieł Sztuki nie posiadają cen rezerwowych.

RODZIŃSKI Stanisław

RODZIŃSKI Stanisław
LOT 83
ID: 050083

RODZIŃSKI Stanisław BIOGRAFIA

Tytuł:Maria Magdalena pod krzyżem (2007)
Technika:gwasz, papier
Wymiary:55,6 x 42 cm
Sygnowany i datowany l.d.: "St. Rodziński 2007"
Opisany na odwrocie: "Stanisław Rodziński | Maria | Magdalena | 2007"
Lokalnie widoczne spękania malatury.
Cena wywoławcza:3000 zł
Cena uzyskana:3400 zł