50. Aukcja Dzieł Sztuki
Obiekty w katalogu 50. Aukcji Dzieł Sztuki nie posiadają cen rezerwowych.
RODZIŃSKI Stanisław
LOT 82 | ID: 050082 |
RODZIŃSKI Stanisław BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Dom w Nawojowej (2009) |
| Technika: | olej, akryl, płótno |
| Wymiary: | 33 x 27 cm |
| Sygnowany i opisany na odwrocie: "ST. RODZIŃSKI - DOM W NAWO- | JOWEJ | 2009" Na odwrocie dedykacja autorska. | |
| Cena wywoławcza: | 5000 zł |
| Cena uzyskana: | 9500 zł |