50. Aukcja Dzieł Sztuki
Obiekty w katalogu 50. Aukcji Dzieł Sztuki nie posiadają cen rezerwowych.
ŻURAWSKI Stanisław
LOT 60 | ID: 050060 |
ŻURAWSKI Stanisław BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Akt w słońcu |
| Technika: | olej, tektura |
| Wymiary: | 49 x 34,5 cm 59 x 44,5 cm (z oprawą) |
| Sygnowany l.d.: "St. Żurawski" | |
| Cena wywoławcza: | 3600 zł |
| Cena uzyskana: | 4200 zł |