50. Aukcja Dzieł Sztuki

16 grudnia (wtorek) 2025 - godz. 18.00

pon.-pt.: godz. 9.00-17.00

Obiekty w katalogu 50. Aukcji Dzieł Sztuki nie posiadają cen rezerwowych.

ŻURAWSKI Stanisław

ŻURAWSKI Stanisław
LOT 60
ID: 050060

ŻURAWSKI Stanisław BIOGRAFIA

Tytuł:Akt w słońcu
Technika:olej, tektura
Wymiary:49 x 34,5 cm
59 x 44,5 cm (z oprawą)
Sygnowany l.d.: "St. Żurawski"
Cena wywoławcza:3600 zł
Cena uzyskana:4200 zł