50. Aukcja Dzieł Sztuki
Obiekty w katalogu 50. Aukcji Dzieł Sztuki nie posiadają cen rezerwowych.
ŻURAWSKI Stanisław
LOT 62 | ID: 050062 |
ŻURAWSKI Stanisław BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Nad wodą |
| Technika: | olej, płótno naklejone na płytę |
| Wymiary: | 37 x 31,8 cm 47 x 42 cm (z oprawą) |
| Sygnowany p.d.: "St. Żurawski" | |
| Cena wywoławcza: | 2800 zł |
| Cena uzyskana: | 2800 zł |