50. Aukcja Dzieł Sztuki

16 grudnia (wtorek) 2025 - godz. 18.00

pon.-pt.: godz. 9.00-17.00

Obiekty w katalogu 50. Aukcji Dzieł Sztuki nie posiadają cen rezerwowych.

ŻURAWSKI Stanisław

ŻURAWSKI Stanisław
LOT 62
ID: 050062

ŻURAWSKI Stanisław BIOGRAFIA

Tytuł:Nad wodą
Technika:olej, płótno naklejone na płytę
Wymiary:37 x 31,8 cm
47 x 42 cm (z oprawą)
Sygnowany p.d.: "St. Żurawski"
Cena wywoławcza:2800 zł
Cena uzyskana:2800 zł