50. Aukcja Dzieł Sztuki
Obiekty w katalogu 50. Aukcji Dzieł Sztuki nie posiadają cen rezerwowych.
ŻURAWSKI Stanisław
LOT 61 | ID: 050061 |
ŻURAWSKI Stanisław BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Odpoczywające - akty kobiece |
| Technika: | olej, płótno naklejone na płytę |
| Wymiary: | 66 x 57 cm 72 x 63 cm (z oprawą) |
| Sygnowany l.d.: "St. Żurawski" Opisany na odwrocie: "St. Żurawski"; "1934" PRACA NIEDOSTĘPNA | |