50. Aukcja Dzieł Sztuki

16 grudnia (wtorek) 2025 - godz. 18.00

pon.-pt.: godz. 9.00-17.00

Obiekty w katalogu 50. Aukcji Dzieł Sztuki nie posiadają cen rezerwowych.

ŻURAWSKI Stanisław

ŻURAWSKI Stanisław
LOT 61
ID: 050061

ŻURAWSKI Stanisław BIOGRAFIA

Tytuł:Odpoczywające - akty kobiece
Technika:olej, płótno naklejone na płytę
Wymiary:66 x 57 cm
72 x 63 cm (z oprawą)
Sygnowany l.d.: "St. Żurawski"
Opisany na odwrocie: "St. Żurawski"; "1934"