50. Aukcja Dzieł Sztuki

16 grudnia (wtorek) 2025 - godz. 18.00

pon.-pt.: godz. 9.00-17.00

Obiekty w katalogu 50. Aukcji Dzieł Sztuki nie posiadają cen rezerwowych.

FILIPKIEWICZ Stefan

FILIPKIEWICZ Stefan
LOT 30
ID: 050030

FILIPKIEWICZ Stefan BIOGRAFIA

Tytuł:Kwiaty w wazonie
Technika:akwarela, gwasz, papier naklejony na tekturę
Wymiary:35 x 50 cm
52 x 66 cm (z oprawą)
Sygnowany p.d.: "Stefan Filipkiewicz"
Cena wywoławcza:6000 zł
Cena uzyskana:6000 zł