50. Aukcja Dzieł Sztuki
Obiekty w katalogu 50. Aukcji Dzieł Sztuki nie posiadają cen rezerwowych.
FILIPKIEWICZ Stefan
LOT 30 | ID: 050030 |
FILIPKIEWICZ Stefan BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Kwiaty w wazonie |
| Technika: | akwarela, gwasz, papier naklejony na tekturę |
| Wymiary: | 35 x 50 cm 52 x 66 cm (z oprawą) |
| Sygnowany p.d.: "Stefan Filipkiewicz" | |
| Cena wywoławcza: | 6000 zł |
| Cena uzyskana: | 6000 zł |