50. Aukcja Dzieł Sztuki

16 grudnia (wtorek) 2025 - godz. 18.00

pon.-pt.: godz. 9.00-17.00

Obiekty w katalogu 50. Aukcji Dzieł Sztuki nie posiadają cen rezerwowych.

FILIPKIEWICZ Stefan

FILIPKIEWICZ Stefan
LOT 32
ID: 050032

FILIPKIEWICZ Stefan BIOGRAFIA

Tytuł:Zima
Technika:akwarela, gwasz, ołówek, papier naklejony na tekturę
Wymiary:69 x 50 cm
67 x 86 cm (z oprawą)
Sygnowany p.d.: "Stefan Filipkiewicz"
Przy prawej krawędzi widoczny domalowany fragment kompozycji (pas ok. 2 cm).