50. Aukcja Dzieł Sztuki
Obiekty w katalogu 50. Aukcji Dzieł Sztuki nie posiadają cen rezerwowych.
FILIPKIEWICZ Stefan
LOT 32 | ID: 050032 |
FILIPKIEWICZ Stefan BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Zima |
| Technika: | akwarela, gwasz, ołówek, papier naklejony na tekturę |
| Wymiary: | 69 x 50 cm 67 x 86 cm (z oprawą) |
| Sygnowany p.d.: "Stefan Filipkiewicz" Przy prawej krawędzi widoczny domalowany fragment kompozycji (pas ok. 2 cm). PRACA NIEDOSTĘPNA | |