GROTT Teodor

GROTT Teodor
LOT 29
ID: 050029

GROTT Teodor BIOGRAFIA

Tytuł:Maki (1910)
Technika:akwarela, karton naklejony na tekturę
Wymiary:47,5 x 65 cm
58 x 76 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany l.d.: "Teod. Grott | 910."